Samsung Galaxy Ring için son hazırlıklarını da tamamladı

Samsung Galaxy Ring hakkında bir sızıntı, cihazın piyasaya sürülmesinden önce alıcıların ek bir adım atmaları gerekebileceğini ortaya koydu.

Evan Blass, Samsung’un Galaxy Ring için çevrimiçi sipariş sayfasından alınmış gibi görünen bir görüntü paylaştı. Bu görüntü, fitness halkası için iki aşamalı bir satın alma sürecini gözler önüne seriyor.

Galaxy Ring’in dokuz farklı boyutta sunulması bekleniyor. Ancak, doğru boyutu bulmakta emin değilseniz, Samsung siparişinizi tamamlamadan önce size bir ölçü kiti gönderebilir. Bu kitin standart ABD boyutlarında örnek halkalar içerdiği ve doğru boyutu belirlemenize yardımcı olduğu düşünülüyor.

Sızıntıda, Galaxy Ring’in belirli parmaklar için tasarlanıp tasarlanmadığı veya diğer parmaklarda da rahatça kullanılabilecek şekilde mi yapıldığı açıklanmamış. İdeal boyutunuzu belirledikten sonra, sipariş sayfasında onaylamanız ve ardından bir e-posta onayı ile birlikte Galaxy Ring’in sevkiyatının yapılması gerekecek.

Hali hazırda yüzük boyutunu bilenler için süreç daha basit görünüyor. Ölçü kitini almadan, doğrudan istedikleri boyutu sipariş edebilirler. Galaxy Ring’i satın almayı planlıyorsanız, önceden hazırlık yapmak, lansman günü sorunsuz bir alışveriş deneyimi için anahtar olabilir. Samsung, Galaxy Ring’in lansman tarihini henüz açıklamadı, ancak cihazın 10 Temmuz’da yapılması beklenen Unpacked etkinliğinde tanıtılacağı öne sürülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir